+90 (258) 251 25 82    info@berkandmakina.com.tr
  
KURUMSAL
Hakkımızda
Belgeler
AR-GE
Hakkımızda
Berkand Makina, kablo makineleri sektöründeki en son teknik gelişmeleri özümsemek ve teknolojinin son trendlerini takip edip, imal ettiği makinelere uygulamak adına çıktığı yolculuğuna Ramazan Yılmaz ile 2010 yılında başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne kablo makineleri pazarının hızla değişen teknoloji rüzgarlarını takip etmek adına her yıl yeni yatırımlar ve projeler başlatmıştır. Berkand Makina; Kablo makinaları, bakır makinaları, seri imalat yedek parça imalatı, otomasyon, elektrik-elektronik, montaj, plan, proje ve taahhütlük ve mühendislik hizmetlerini de bünyesinde kurarak makina imalatı, ikinci el yerli ve yabancı kablo makineleri yatırımları konusunda genel hizmet veren ilk ve tek kuruluş olmuştur.

Berkand Makina, modern ve teknik kapasitesi ile üst düzey kablo makinası imalatçıları arasında haklı bir yer edinmiştir. Berkand Makina, müşteri tatminini artırmak adına kaliteli işçiliğe, satış sonrası periyodik servise, yedek parça olanaklarına, teknolojiye, maddi ve manevi destek hizmetlerine önem vererek, hizmetlerini müşteri isteğine göre sunmayı kendine prensip edinmiştir.
KURUMSAL
ÜRÜNLER
TEKNİK SERVİS
REFERANSLAR
KARİYER
İLETİŞİM
Tüm Hakları Saklıdır. Berkand Makina © 2016
Mega Tasarım